Про нас

Великий відчай завжди породжує велику силу

Понад 27 років Україна рухається по спіралі: від виборів до виборів, від одних обіцянок до інших, від надії на нових президента, уряд чи парламент до зневіри та хвиль еміграції заробітчан. Незмінними залишаються лише недоторкані обличчя олігархів-політиків й сподівання на Месію, що знає чудодійний рецепт добробуту..

Проте проблема не в обличчях, не окремо в президенті, уряді чи парламенті — проблема в системі, яка прогнила зсередини! Зламати її можна лише маючи Команду сильних людей, здатних реалізувати сміливі рішення.

Ми обрали такі напрямки прикладення наших Сил:

КОМАНДА ЗАМІСТЬ МЕСІЇ

placeholder+image

Якщо задумаєтеся, пригадаєте свій досвід, стане очевидно – в реальності, зміни роблять руками не відомі медійні особи, а ефективні команди – історія не перестає рясніти прикладами від трьохсот спартанців до героїв Крут і Кіборгів. У розвинених країнах партії змагаються ідеями та командами, а не рекламою чи телевізійними образами.

Кожну галузь повинні розвивати фахівці з кваліфікацією і досвідом за ретельно розробленими планами. Ми викликаємося працювати, аби створити доступні програми політичної та підприємницької просвіти, аби для талановитих громадян діяли соціальні ліфти. Команда наших кандидатів на парламентські крісла буде представлена після детального якісного відбору через первинні вибори (праймеріз) до липня 2019.

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА, НЕ СВАВІЛЛЯ ОРГАНІВ

placeholder+image

Безпека — базова потреба і право кожного! Але розум сильніше кулаків, тому система правоохоронних органів має бути децентралізована! На рівні громад правопорядок має забезпечувати підконтрольна громаді Муніципальна поліція, керівник якої обиратиметься людьми. На рівні держави — Національна поліція, відповідальна за попередження та розкриття злочинів. Керівництво цих структур може призначатися за результатами конкурсного відбору та участі громадськості. Розслідування злочинів здійснюватимуть незалежні професійні слідчі органи. Справедливість має бути сильною, а сила – справедливою!

Служба безпеки повинна займатися захистом конституційного ладу, національною безпекою та розвідкою, боротьбою з російським впливом, а не кришуванням бізнесу, розправами над активістами та виконанням політичних замовлень.

СЕРВІСИ ЗАМІСТЬ ДЕРЖАВНОЇ БЮРОКРАТІЇ

placeholder+image

Так, держави в нашому житті має стати менше! Слід скоротити запаморочливу кількість міністерств, держвідомств, департаментів і чиновників – їх роботу вже успішно замінюють електронні сервіси й технології.

Децентралізація має продовжуватися! Повноваження треба й далі передавати на місцевий рівень або делегувати приватному сектору, де це виправдано і можливо. Оздоровленню економіки сприятиме продаж більшості держпідприємств на прозорих конкурсах. Масштабні й амбітні проекти типу ревіталізації заводів, держава може втілювати завдяки інвестиціям, кредитам і державно-приватному партнерству.

РЕАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЗАМІСТЬ ІМІТАЦІЇ

placeholder+image

Реформи мають створювати можливості, а не труднощі для людей. Ми прагнемо забезпечити умови, коли кожна сім’я може обирати, не заглядаючи в гаманець, між комунальним і приватним садочком та школою для дитини, між державною і приватною лікарнею, між державним і приватним вишем для студентів.

Працівник може мати гідну пенсію завдяки накопиченням у приватних пенсійних фондах, частково покритих за рахунок податкового кредиту на доходи фізичних осіб. Прожитковий мінімум пенсіонерів може гарантуватися завдяки трансформації пільг в грошові виплати з держбюджету.

Українці матимуть необхідні можливості для управління справами своїх громад — від спрямування місцевих бюджетів до управління землею та ресурсами. Суть розпочатих змін будемо доносити всім чітко, зрозуміло і завчасно. Бо успішними є реформи, які розуміють, сприймають і чекають!

ПРАГМАТИЗМ, А НЕ ІЛЮЗОРНІ УСПІХИ

placeholder+image

Зовнішня політика України має бути сильною і прагматичною! Замість постійного прохача ми можемо стати надійним партнером у міжнародній політиці. Курс на приєднання до світового військово-політичного альянсу НАТО, інтеграцію з Європейським Союзом, демократичні цінності та європейські стандарти якості життя, за який ми пролили і проливаємо кров наших людей від Майдану до війни на Сході, – просто не може змінитися!

Ми маємо впертіше відстоювати свої економічні інтереси у Європі та на решті континентів. Нам є що запропонувати світу в економічному і культурному співробітництві, завдяки якому ми станемо сильнішими.